Basketbal okres 2016

24. 02. 2016

Starší hoši

V úterý 23.2.2016 se konalo okresní kolo v košíkové st. žáků. Naši reprezentanti začali trochu rozpačitě s ZŠ Křivoklát, kde během 3 minut prohrávali 0:8, pak se vše otočilo a nakonec zaslouženě vyhráli. Další zápasy již nenechali náhodě a vyhráli nad 1. ZŠ Rakovník a ZŠ Nové Strašecí. V rozhodujícím zápase o postup do krajského finále se utkali s 3. ZŠ Rakovník. Kluci měli výbornou obranu, přesto se soupeři podařilo 4x skórovat. Našim se nedařila střelba z dálky a stav 0:8 dokázali korigovat až v poslední minutě na 2:8. Na postup do krajského finále jako loni to sice nestačilo, ale postup na olympiádu vybojovali. Všem děkuji za předvedené výkony.

Výsledky

J. Kotlík

Basketbal hoši 2016

Starší děvčata

Dne 24.2.2016 proběhlo okresní kolo basketbalu dívek 8.-9.ročníku. Tento rok byla účast vysoká. Soutěže se zúčastnilo 7 družstev, která byla rozdělena do dvou skupin - losováním. První skupinu tvořily 2.ZŠ, 3.ZŠ, Jesenice a Křivoklát. Ve druhé skupině byly 1.ZŠ, Lubná a Nové Strašecí. Naše děvčata, přestože podala dobrý bojovný výkon, skončila ve skupině třetí. Poté hrála o 5.a 6.místo s 1.ZŠ, kde jednoznačně vyhrála a obsadila celkové 5. místo. Navíc outfit našich florbalistek neměl rozhodně konkurenci. Děvčatům patří pochvala.