PŘEHLED ZAMĚSTNANCŮ A TŘÍDNICTVÍ - školní rok 2023/2024
Ředitel školy: Mgr. Zdeněk Brabec
Zástupci ředitele: Mgr. Jiří Kotlík, Mgr. Irena Fuksová
Výchovná poradkyně: Mgr. Irena Fuksová
Koordinátorka tvorby a úprav ŠVP: Mgr. Markéta Hejdová
Metodička prevence: Mgr. Dagmar Herinková
Koordinátor ICT: Mgr. Tomáš Lüftner
Koordinátorka EVVO: Mgr. Monika Lüftnerová
Školní speciální pedagog: Bc. Eva Pátková
Školní psycholog: Mgr. et Mgr. Martina Fuchsová Bělecká
Učitelé bez třídnictví: Mgr. Monika Bechnerová, Mgr. Margarita Bindíková, Mgr. Dominika Čermáková, Mgr. Bohumila Erteltová, Mgr. Hana Herianová, Mgr. Dagmar Herinková, Mgr. Pavlína Jirkovská, Bc. Kristýna Kundratová, Mgr. Romana Parkmanová, Mgr. Marek Pavlík, Mgr. Gabriela Anastázie Ringlerová, Mgr. Jitka Seemannová. Mgr. Adéla Vorbachová
Asistentky pedagoga: Jana Černá (I.A), Zdenka Šnejdarová (I.C), Petra Slabá (II.A), Markéta Dvořáčková (II.B), Miroslava Štillerová (II.C), Romana Pavlisová (III.A), Kateřina Vašková (III.B), Jitka Šmídová (IV.A), Jana Círová (V.A), Dominika Vopatová (V.B), Zbyněk Stružka (VI.C), Lucie Gálusová (VI.D), Světlana Volevecká (VII.B), Lenka Krapfová (VIII.C), Milena Macáková (IX.C)
Vychovatelky školní družiny: Hedvika Bortová (vedoucí vychovatelka), Bc. Tereza Chalupová, Bc. Eva Pátková, Natálie Pavlíčková, Jana Pečínková, Barbora Pýchová, Mgr. Veronika Spurná
Hospodářka školy: Hana Matoušková
Technický správce budov: Václav Tobrman
Ostatní provozní zaměstnanci: Jiřina Boubínová, Eva Cafourková, Andrea Čaladiová, Alena Černá, Romana Horkelová, Jan Kratina, Monika Opatová, Jana Radvanyiová, Alena Sýkorová
Pověřenec pro ochranu osobních údajů: Radek Folda
e-mailové adresy na učitele mají tvar příjmení.počáteční písmeno jména@2zsrako.cz
např. brabec.z@2zsrako.cz, kotlik.j@2zsrako.cz, atd.
V. A | Mgr. Martina Fukárková | A 110 | IX. C | Mgr. Věra Křížová | B 303 |
V. B | Mgr. Markéta Hejdová | A 205 | |||
V. C | Mgr. Jana Šváchová | A 103 | |||
Třída | Třídní učitel | Učebna | Třída | Třídní učitel | Učebna |
I. A | Mgr. Daniela Ilbergová | S1 | VI. A | Mgr. Monika Lüftnerová | B 204 |
I. B | Mgr. Libuše Martínková | S2 | VI. B | Mgr. Martina Levová | A 306 |
I. C | Mgr. Jitka Gebhartová | S3 | VI. C | Mgr. Iveta Vostrá | B 107 |
II. A | Mgr. Ilona Weisová | S4 | VI.D | Mgr. Jaroslava Čečrdlová | A 307 |
II. B | Mgr. Yvona Brabcová | S5 | VII.A | Mgr. Jana Kotlíková | A 204 |
II. C | Mgr. Michaela Šnebergerová | A 109 | VII.B | Mgr. Tomáš Dvořáček | B 103 |
III. A | Mgr. Lada Poláková | A 203 | VII.C | Mgr. Lucie Kefurtová | B 207 |
III. B | Mgr. Petr Suk | A 206 | VIII.A | Mgr. Tomáš Lüftner | B 406 |
III. C | Mgr. Šárka štichauerová | A 304 | VIII.B | Mgr. Miroslava Šerá | B 304 |
IV. A | Mgr. Iveta Bláhová | A 308 | VIII.C | Mgr. Jitka Čadková | B 404 |
IV. B | Mgr. Monika Dohnalová | A 207 | IX. A | Mgr. Daniela Moravcová | B 307 |
IV. C | Mgr. Radka Koubová | A 305 | IX. B | Mgr. Marek Bradáč | B 203 |
Učitelský sbor
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
Archiv přehledu zaměstnanců