Lyžařské výcviky

Ve školním roce 2020/2021 byly lyžařské výcviky žáků 7. ročníku zrušeny. Stalo se tak vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci, rozsáhlé absenci žáků v prezenční výuce a vzhledem k dalším organizačním důvodům a okolnostem, které vyplývají z epidemie covid-19. Zálohy zaplacené zákonnými zástupci budou vráceny v plné výši.

Ve školním roce 2019/2020 se uskutečnily lyžařské výcviky pro žáky sedmého ročníku ve dvou termínech. První kurz od 15. 12. do 20. 12. 2019 na šumavském Špičáku (aktuální info o provozu střediska zde), druhý od 11. 1. do 18. 1. 2020 v osadě Labská u Špindlerova Mlýna (aktuální info zde).

7. A, B 15. 12. - 20. 12. 2019 P. Suk, M. Levová, R. Bačáková
7. C 11. 1. - 18. 1. 2020 J. Kotlík, Z. Brabec, J. Kotlíková

Seznam výzbroje a výstroje doporučené pro pobyt na horách

Batoh (taška na záda), lyže s bezpečnostním vázáním a brzdičkou (sjezdové lyže – potvrzení o seřízení bezp.vázání), běžky (lze vypůjčit ve škole), lyžařská helma, obuv na přezutí, obuv na vycházky, věci osobní hygieny (kartáček na zuby, hřeben, mýdlo, pasta na zuby, krém na obličej, …), 4 páry ponožek, 2 x podkolenky, 2 x rukavice !!!, kalhoty na lyžování (šponovky, oteplováky), kombinéza, zimní bunda, šusťákovka, šála (krátká), 2 x čepice na uši !!!, 2 x svetr, 2 x mikina (flece), termo prádlo (moira, vavrys,…), tepláková souprava, prádlo na spaní, 3 x tričko s krátkým rukávem, 1 x tričko s dlouhým rukávem, rolák, 2 x ručník, vosky na lyže (po domluvě do skupiny 3-5 lidí), brýle na lyže (brýle proti slunci), psací potřeby, kapesné dle vlastní úvahy, kartičku (kopii) zdravotní pojišťovny.

Tento seznam je pouze pro Vaši orientaci při přípravě na lyžařský výcvik.
Proto ho nepovažujte za závazný.

Tyto a další upřesňující informace obdrží žáci také v papírové podobě. Jejich součástí je potvrzení o bezinfekčnosti, které odevzdají nejpozději v den odjezdu společně s potvrzením zdravotní způsobilosti dítěte a s potvrzením o seřízení bezpečnostního vázání sjezdových lyží.

Veškeré další informace Vám poskytneme na telefonním čísle 313251260.

Formulář lékařského posudku zdravotní způsobilosti