Mikulášska hala žactva 2015

08. 12. 2015

Mikulášská hala žactva se koná každoročně v atletické hale ve Stromovce.V běhu na 60m žákyň zvítězila Katka Mastná z 9.A v konkurenci 67 sprinterek.V kategorii mladších žákyň se zúčastnilo 90 atletek a K. Khunová z 8. A obsadila celkové 6.místo.
Ve skoku dalekém žákyň zvítězila K.Mastná výkonem 538 cm.Tento výkon ji zařadil na 4.místo v republikovém žebříčku.
K.Khunová výkonem 432cm skončila mezi ml. žákyněmi čtvrtá.
Katka Khunová navázala na výborné výkony z minulého týdne z Poháru Středočechů.V přetlakové hale na Strahově byla nejrychlejší mladší žákyní v běhu na 60m a druhá v běhu na 200m.
Katka Mastná na Strahově nestartovala.Reprezentovala kraj na Mezikrajových závodech žactva v hale ve Stromovce v běhu na 60m a dálce.Pomohla výrazně k 1.místu Středočeskému kraji.