OVOV 2024
31. 05. 2024

OVOV 2024

Krajské kolo

V pátek 31.5.2024 se konalo krajské kolo OVOV ve Slaném. Naši školu reprezentovalo družstvo a 1 jednotlivec (J. Dašek), kteří sem postoupili z okresního kola. Konkurence zde byla veliká, ale naši závodníci se nezalekli a bojovali až do poslední disciplíny. Soutěžící museli zvládnout během dopoledne  5 disciplín – běh na 60m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, shyby 2 minuty a běh na 1000m nebo driblink 2 minuty. Družstvo ve složení L. Bernardová, S. Dašková, E. Hornofová, L. Pánková, J. Cédl, D. Hurkovskij, J. Matásek a T. Franěk vystoupalo na stupně vítězů, a to na krásné 3. místo (z 15 družstev). V jednotlivcích  1. místo obsadil  J. Cédl a 3. místo D. Hurkovskij. Dalším třem utekla bronzová medaile J. Daškovi o 3 body, S. Daškové o 9 bodů a L. Bernardové o 20 bodů. Někteří si vylepšili svoje osobní rekordy. Všem gratulujeme za předvedené výkony.

Výsledková listina kraj

Okresní kolo

V úterý 23.4.2024 se konalo okresní kolo OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Naši školu reprezentovala 2 družstva. Soutěžící museli zvládnout za dopoledne 4 disciplíny – trojskok, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo 2 minuty a sedy lehy 2 minuty. Družstvo tvořili 4 děvčata a 4 chlapci. V soutěži družstev - družstvo A ve složení S.Dašková, G.Repčíková, L.Bernardová, E.Rosenreiterová, D.Hurkovskyj, J.Volráb, J.Matásek a T.Franěk obsadilo krásné 3. místo. Družstvo B ve složení L.Pánková, R.Honsová, A.Opltová, Míša, J.Dašek, J.Cédl, D.Franěk a V.Halama skončilo těsně pod stupni vítězů na 4.místě V jednotlivcích 1.místo získali S.Dašková a D. Hurkovskij, 2.místo J.Dašek a J.Cédl a 3.místo G.Repčíková. Někteří si vytvořili svoje osobní rekordy. Všem gratulujeme za předvedené výkony a k postupu do krajského kola, které se bude konat 7.5.2024 ve Slaném.