OVOV 2023

OVOV 2023
02. 05. 2023

2. místo T. Pánkové a D. Hurkovského v krajském kole soutěže OVOV.

Krajské kolo OVOV

V úterý 2.5.2023 se konalo krajské kolo OVOV ve Slaném. Naši školu reprezentovalo družstvo a 3 jednotlivci (L. Bernardová, A. Opltová, T. Pánková), kteří sem postoupili z okresního kola. Konkurence zde byla veliká, ale naši závodníci se nezalekli a bojovali až do poslední disciplíny. Soutěžící museli zvládnout během 4 hodin 6 disciplín – běh na 60m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, shyby 2 minut, sedy - lehy 2 minuty a běh na 1000m nebo driblink 2 minuty. Družstvo ve složení R. Drenková, S. Dašková, G. Repčíková, E. Rosenreiterová, J. Volráb, D. Hurkovskij, F. Hošek a J. Matásek obsadilo krásné 6. místo ze 17 družstev. V jednotlivcích  2.místo obsadila  T. Pánková a D.Hurkovskij. Někteří si vylepšili svoje osobní rekordy. Všem gratulujeme za předvedené výkony.

Výsledková listina

Okresní kolo OVOV

V pondělí 3.4.2023 se konalo okresní kolo OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Naši školu reprezentovalo družstvo a 4 jednotlivci. Soutěžící museli zvládnout za dopoledne 5 disciplín – trojskok, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo 2 minuty, kliky 2 minuty a běh na 1000 m nebo driblink 2 minuty. Družstvo tvořili 4 děvčata a 4 chlapci. V soutěži družstev jsme od první disciplíny byli těsně na 2.místě, ale po poslední disciplíně jsme obsadili krásné 3. místo. V jednotlivcích 1.místo získali T. Pánková a D. Hurkovskij, 2.místo J.Volráb a J.Matásek a 3.místo A.Opltová. Někteří si vytvořili svoje osobní rekordy. Všem gratulujeme za předvedené výkony a k postupu do krajského kola, které se bude konat 2.5.2023 ve Slaném.

Výsledková listina