Dopravní soutěž 2019

05. 06. 2019

Dopravní soutěž

Po vítězství v okresním kole Dopravní soutěže mladých cyklistů v 1. a 2. kategorii jsme se vypravili na kolo krajské do Nymburka. Samotná soutěž proběhla ve středu 5.6. a skládala se z 5 disciplín: test znalostí, zdravověda, práce s mapou, jízdě po dopravním hřišti a jízdě zručnosti. Nám se velmi dařilo a družstvo starších vybojovalo krásné 2. místo v konkurenci 11 škol z celého středočeského kraje, když postup do národního finále byl nadosah. Velmi překvapilo i družstvo mladších svým 3. místem, protože pro ně byla účast v krajském finále premiérová. Odměnou pro všechny zúčastněné bylo ubytování ve Sportovním centru Nymburk, 1 hodina v plaveckém bazénu, ukázka výcviku policejních psů i návštěva Botanicu v Ostré. Poděkování zaslouží všichni zúčastnění: Lucie Opatová, Gabriela Uriková, Aleš Icha a Patrik Rek za mladší, dále Julie Ketmanová, Adéla Kotlíková, Florián Ketman, Patrik Pavlíček a Tereza Čechová (vypomohla v okresním kole) za starší.