Nohejbal 2026
26. 05. 2026
Nohejbal
Žáci naší školy dosáhli skvělého úspěchu v úterý 26. 5. v nohejbalovém turnaji základních škol. Po výborných výkonech a bojovné hře vybojovali krásné 2. místo.
Skvělé představení nabídli nohejbalisté naší školy koncem května na okresním nohejbalovém turnaji na křivoklátském Kolečku. V kategorii osmých a devátých tříd dominovalo trio – Václav Juppa, Tonda Misík a Lukáš Gonda s náhradníkem Jakubem Vosáhlem. V napínavém finálovém duelu oplatilo konkurentům ze 3. ZŠ Rakovník loňskou semifinálovou porážku a zaslouženě vybojovalo zlaté medaile. Sympatické vystoupení mají za sebou i mladší kluci, kteří ve složení Sebastian Beneš, Max Kuleniy, Ondřej Liprt a Josef Dašek dosáhli v kategorii 6. a 7. tříd na bronz.