Suplování:   Pondělí 7.12.2020 (Lichy tyden)

datum výpisu: 11.12.2020 (19:15)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kotlík Jiří (NL)

 

Šerá

               

Kotlíková Jana (NL)

   

Lüft

Kříž

Seem

 

Suk

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Křížová Věra

3.hod

změna

Čj

6.C (Sk2)

(B208)

 
 

3.hod

spojeno (Kot NL)

Čj

6.C (Sk1)

(B208)

 

Lüftner Tomáš

2.hod

supl. (Kot NL)

M

6.C

(B007)

přespočetná hod.

Seemannová Jitka

4.hod

supl. (Kot NL)

M

9.A

(A204)

přespočetná hod.

Suk Petr

6.hod

Šatny

 
 

před 2. hodinou dohled Nová budova - suterén

 

Šerá Miroslava

1.hod

supl. (Kotl NL)

M

9.B

(B405)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

6.C

2.hod

M

 

(B007)

supluje

Lüftner Tomáš

(Kot)

 

3.hod

Čj

Sk2

(B208)

změna

Křížová Věra

 
 

3.hod

Čj

Sk1

(B208)

spojí

Křížová Věra

(Kot)

9.A

4.hod

M

 

(A204)

supluje

Seemannová Jitka

(Kot)

9.B

1.hod

M

 

(B405)

supluje

Šerá Miroslava

(Kotl)

 

 

Suplování:   Úterý 8.12.2020 (Lichy tyden)

datum výpisu: 11.12.2020 (19:15)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kotlík Jiří (Absc)

         

....

       

Kotlíková Jana (Nem)

 

Dvo

   

Čad

Vost

Lüf

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Čadková Jitka

4.hod

supl. (Kot Nem)

M

6.C

(A204)

přespočetná hod.

Dvořáková Šárka

1.hod

supl. (Kot Nem)

M

9.A

(A204)

přespočetná hod.

Kubíková Petra

6.hod

Šatny

 

Lüftnerová Monika

6.hod

supl. (Kot Nem)

Tv

6.C (Dív)

(Tě)

přespočetná hod.

Vostrá Iveta

5.hod

spojeno (Kot Nem)

Čj

9.A (PrM1)

(B107)

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.C

4.hod

M

 

(A204)

supluje

Čadková Jitka

(Kot)

 

6.hod

Tv

Dív

(Tě)

supluje

Lüftnerová Monika

(Kot)

9.A

1.hod

M

 

(A204)

supluje

Dvořáková Šárka

(Kot)

 

5.hod

Čj

PrM1

(B107)

spojí

Vostrá Iveta

(Kot)

 

 

Suplování:   Středa 9.12.2020 (Lichy tyden)

datum výpisu: 11.12.2020 (19:15)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Erteltová Bohumila (NL)

   

-

Dvo

Bra

         

Kotlíková Jana (Nem)

 

Šerá

 

Kubí

           

Martínková Libuše (NL)

 

Levo

Čečr

Čečr

Suk

....

-

-

-

 

Vostrá Iveta (Absc)

 

Kříž

Fuks

Mor

Mor

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bradáč Marek

4.hod

supl. (Erte NL)

Aj

3.B (A3B2)

(DisV)

přespočetná hod.

Čečrdlová Jaroslava

2.hod

supl. (Mart NL)

M

2.B

(S5)

přespočetná hod.

 

3.hod

supl. (Mart NL)

Čj

2.B

(S5)

přespočetná hod.

Dvořáková Šárka

3.hod

supl. (Erte NL)

Aj

7.A (A7A1)

(B203)

přespočetná hod.

Fuksová Irena

2.hod

supl. (Vost Absc)

Čj

9.A

(B107)

přespočetná hod.

Křížová Věra

1.hod

supl. (Vost Absc)

Čj

9.B

(B107)

přespočetná hod.

Kubíková Petra

3.hod

supl. (Kot Nem)

M

9.A

(B406)

přespočetná hod.

Levová Martina

1.hod

supl. (Mart NL)

Čj

2.B

(S5)

přespočetná hod.

Moravcová Daniela

3.hod

spojeno (Vost Absc)

M

7.B (Sk1)

(B107)

 
 

4.hod

spojeno (Vost Absc)

M

7.B (Sk2)

(B107)

 

Suk Petr

4.hod

supl. (Mart NL)

Vv

2.B

(S5)

přespočetná hod.

Šerá Miroslava

1.hod

supl. (Kot Nem)

M

6.C

(B207)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

1.hod

Čj

 

(S5)

supluje

Levová Martina

(Mart)

 

2.hod

M

 

(S5)

supluje

Čečrdlová Jaroslava

(Mart)

 

3.hod

Čj

 

(S5)

supluje

Čečrdlová Jaroslava

(Mart)

 

4.hod

Vv

 

(S5)

supluje

Suk Petr

(Mart)

3.B

4.hod

Aj

A3B2

(DisV)

supluje

Bradáč Marek

(Erte)

6.C

1.hod

M

 

(B207)

supluje

Šerá Miroslava

(Kot)

7.A

3.hod

Aj

A7A1

(B203)

supluje

Dvořáková Šárka

(Erte)

7.B

3.hod

M

Sk1

(B107)

spojí

Moravcová Daniela

(Vost)

 

4.hod

M

Sk2

(B107)

spojí

Moravcová Daniela

(Vost)

9.A

2.hod

Čj

 

(B107)

supluje

Fuksová Irena

(Vost)

 

3.hod

M

 

(B406)

supluje

Kubíková Petra

(Kot)

9.B

1.hod

Čj

 

(B107)

supluje

Křížová Věra

(Vost)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 10.12.2020 (Lichy tyden)

datum výpisu: 11.12.2020 (19:15)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kotlíková Jana (Nem)

   

Pavl

 

Kříž

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Křížová Věra

4.hod

supl. (Kot Nem)

M

9.A

(B406)

přespočetná hod.

Levová Martina

5.hod

navíc

Tv

6.C

(B207)

do úvazku

 

6.hod

odpadá

Tv

6.C (Chl)

 

zrušeno

Pavlík Marek

2.hod

supl. (Kot Nem)

M

6.C

(B207)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

6.C

2.hod

M

 

(B207)

supluje

Pavlík Marek

(Kot)

 

5.hod

Tv

 

(B207)

navíc

Levová Martina

 
 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Kot)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Levo)

9.A

4.hod

M

 

(B406)

supluje

Křížová Věra

(Kot)

 

 

Suplování:   Pátek 11.12.2020 (Lichy tyden)

datum výpisu: 11.12.2020 (19:15)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kotlíková Jana (Nem)

 

Lüf

 

Šerá

           

Šnebergerová Michaela (NL)

   

Suk

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Lüftnerová Monika

1.hod

supl. (Kot Nem)

M

9.A

(B406)

přespočetná hod.

Suk Petr

2.hod

supl. (Šneb NL)

M

3.A

(A109)

přespočetná hod.

Šerá Miroslava

3.hod

supl. (Kot Nem)

M

6.C

(A204)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

2.hod

M

 

(A109)

supluje

Suk Petr

(Šneb)

6.C

3.hod

M

 

(A204)

supluje

Šerá Miroslava

(Kot)

9.A

1.hod

M

 

(B406)

supluje

Lüftnerová Monika

(Kot)

 

 

Suplování:   Pondělí 14.12.2020 (Sudy tyden)

datum výpisu: 11.12.2020 (19:15)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Erteltová Bohumila (NL)

 

Dohn

 

-

 

-

Čerm

-

-

 

Kotlíková Jana (Nem)

 

Dvoř

   

Seem

Levo

Bra

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Bradáč Marek

6.hod

Šatny

 

Čermáková Dominika

6.hod

supl. (Erte NL)

Aj

8.C (A8C1)

(B203)

přespočetná hod.

Dohnalová Monika

1.hod

supl. (Erte NL)

Aj

4.C (A4r2)+

(B203)

přespočetná hod.

Dvořáček Tomáš

1.hod

supl. (Kot Nem)

M

6.B

(B005)

přespočetná hod.

Herinková Dagmar

3.hod

výměna <<

D

9.A

(B406)

z 17.12. 2.hod

Kefurtová Lucie

3.hod

změna

Čj

6.B

(B204)

 

Levová Martina

5.hod

supl. (Kot Nem)

M

8.C

(DisV)

přespočetná hod.

Lüftner Tomáš

3.hod

změna

F

6.A (Sk2)

(B207)

 

Lüftnerová Monika

3.hod

výměna >>

9.A

 

na 17.12. 2.hod

Seemannová Jitka

4.hod

supl. (Kot Nem)

M

9.A

(A204)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

1.hod

Aj

A4r2

(B203)

supluje

Dohnalová Monika

(Erte)

4.C

1.hod

Aj

A4r2

(B203)

supluje

Dohnalová Monika

(Erte)

6.A

3.hod

F

Sk2

(B207)

změna

Lüftner Tomáš

 

6.B

1.hod

M

 

(B005)

supluje

Dvořáček Tomáš

(Kot)

 

3.hod

Čj

 

(B204)

změna

Kefurtová Lucie

 

8.C

5.hod

M

 

(DisV)

supluje

Levová Martina

(Kot)

 

6.hod

Aj

A8C1

(B203)

supluje

Čermáková Dominika

(Erte)

9.A

3.hod

D

 

(B406)

výměna <<

Herinková Dagmar

z 17.12. (Čt) 2.hod

 

3.hod

   

výměna >>

 

na 17.12. (Čt) 2.hod

 

4.hod

M

 

(A204)

supluje

Seemannová Jitka

(Kot)

 

 

Suplování:   Úterý 15.12.2020 (Sudy tyden)

datum výpisu: 11.12.2020 (19:15)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kotlíková Jana (Nem)

 

Heri

Seem

Mor

 

Vost

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Herianová Hana

1.hod

supl. (Kot Nem)

M

9.A

(A204)

přespočetná hod.

Moravcová Daniela

3.hod

supl. (Kot Nem)

M

6.B

(DisV)

přespočetná hod.

Seemannová Jitka

2.hod

supl. (Kot Nem)

M

8.C

(DisV)

přespočetná hod.

Vostrá Iveta

5.hod

spojeno (Kot Nem)

Čj

9.A (PrM2)

(B107)

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

3.hod

M

 

(DisV)

supluje

Moravcová Daniela

(Kot)

8.C

2.hod

M

 

(DisV)

supluje

Seemannová Jitka

(Kot)

9.A

1.hod

M

 

(A204)

supluje

Herianová Hana

(Kot)

 

5.hod

Čj

PrM2

(B107)

spojí

Vostrá Iveta

(Kot)

 

 

Suplování:   Středa 16.12.2020 (Sudy tyden)

datum výpisu: 11.12.2020 (19:15)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kotlík Jiří (Nem)

   

Dvo

             

Kotlíková Jana (Nem)

   

Erte

Kubí

Kříž

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořáková Šárka

2.hod

supl. (Kotl Nem)

M

8.B

(B005)

přespočetná hod.

Erteltová Bohumila

2.hod

supl. (Kot Nem)

M

6.B

(A204)

přespočetná hod.

Křížová Věra

4.hod

supl. (Kot Nem)

M

8.C

(B207)

přespočetná hod.

Kubíková Petra

3.hod

supl. (Kot Nem)

M

9.A

(A307)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

2.hod

M

 

(A204)

supluje

Erteltová Bohumila

(Kot)

8.B

2.hod

M

 

(B005)

supluje

Dvořáková Šárka

(Kotl)

8.C

4.hod

M

 

(B207)

supluje

Křížová Věra

(Kot)

9.A

3.hod

M

 

(A307)

supluje

Kubíková Petra

(Kot)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 17.12.2020 (Sudy tyden)

datum výpisu: 11.12.2020 (19:15)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bláhová Iveta (NL)

         

Švác

-

-

-

 

Kotlíková Jana (Nem)

 

Levo

 

Bra

Čad

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bradáč Marek

3.hod

supl. (Kot Nem)

M

6.B

(DisV)

přespočetná hod.

Čadková Jitka

4.hod

supl. (Kot Nem)

M

9.A

(A204)

přespočetná hod.

Herinková Dagmar

2.hod

výměna >>

D

9.A

 

na 14.12. 3.hod

Levová Martina

1.hod

supl. (Kot Nem)

M

8.C

(A204)

přespočetná hod.

Lüftnerová Monika

2.hod

výměna <<

9.A

(B405)

z 14.12. 3.hod

Moravcová Daniela

2.hod

změna

M

7.C (Sk2)

(A306)

 

Šváchová Jana

5.hod

supl. (Blah NL)

Čj

5.A

(A308)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

5.hod

Čj

 

(A308)

supluje

Šváchová Jana

(Blah)

6.B

3.hod

M

 

(DisV)

supluje

Bradáč Marek

(Kot)

7.C

2.hod

M

Sk2

(A306)

změna

Moravcová Daniela

 

8.C

1.hod

M

 

(A204)

supluje

Levová Martina

(Kot)

9.A

2.hod

 

(B405)

výměna <<

Lüftnerová Monika

z 14.12. (Po) 3.hod

 

2.hod

D

   

výměna >>

 

na 14.12. (Po) 3.hod

 

4.hod

M

 

(A204)

supluje

Čadková Jitka

(Kot)

 

 

Suplování:   Pátek 18.12.2020 (Sudy tyden)

datum výpisu: 11.12.2020 (19:15)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kotlíková Jana (Nem)

 

Pavl

Seem

 

Kefu

Kefu

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Kefurtová Lucie

4.hod

spojeno (Kot Nem)

Čj

6.B (Sk2)

(B303)

 
 

5.hod

supl. (Kot Nem)

M

6.B

(B307)

přespočetná hod.

Pavlík Marek

1.hod

supl. (Kot Nem)

M

9.A

(A204)

přespočetná hod.

Seemannová Jitka

2.hod

supl. (Kot Nem)

M

8.C

(DisV)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

4.hod

Čj

Sk2

(B303)

spojí

Kefurtová Lucie

(Kot)

 

5.hod

M

 

(B307)

supluje

Kefurtová Lucie

(Kot)

8.C

2.hod

M

 

(DisV)

supluje

Seemannová Jitka

(Kot)

9.A

1.hod

M

 

(A204)

supluje

Pavlík Marek

(Kot)

 

Zpracováno v systému Bakaláři