OVOV zimní 2020

OVOV zimní 2020
22. 01. 2020

Slánský 5-ti boj

Ve středu 22.1.2020 se konal ve Slaném již 6.ročník halového pětiboje. Jedná se o krajské závody v pěti disciplínách Olympijského odznaku OVOV - trojskok, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo, leh-sedy a driblink. Soutěží se ve smíšených družstvech (4 dívky a 4 chlapci) z ročníků 2008 - 2005. Naše škola se této soutěže zúčastnila po čtvrté. Celkem zde soutěžilo 8 škol a 85 dětí. Naši žáci a žákyně do soutěže vstoupili bojovně a hned první disciplínu vyhráli a vítězství udrželi až do poslední disciplíny. Zaslouženě vybojovali historicky 1. místo. Za to jim patří velká pochvala a to T. Pánkové, G. Urikové, L. Letové, N. Matesové, J. Levovi, D. Majerovi, V. Ohnemichlovi a M. Levovi. Kromě soutěže družstev jsme zaznamenali i individuální úspěchy. A to ve své věkové kategorii získali 1.místo L. Letová, J. Lev, D. Majer, M. Lev, 2.místo T. Pánková, G. Uriková a 3.místo N. Matesová.

Výsledková listina

M. Levová

OVOV zimní 2020