Lyžařské výcviky

Ve školním roce 2016/2017 se uskutečnily lyžařské výcviky pro žáky sedmého ročníku ve dvou termínech. První kurz proběhl od 14. 1. do 21. 1. 2017 v osadě Labská u Špindlerova Mlýna (aktuální info zde), druhý od 5. 3. do 10. 3. 2017 na šumavském Špičáku (aktuální info o provozu střediska zde).

7. A 14. 1. - 21. 1. 2017 J. Kotlík, Z. Brabec, J. Kotlíková
7. B, C 5. 3. - 10. 3. 2017 P. Suk, M. Levová, R. Bačáková

 

Seznam výzbroje a výstroje doporučené pro pobyt na horách

Batoh (taška na záda), lyže s bezpečnostním vázáním a brzdičkou (sjezdové lyže – potvrzení o seřízení bezp.vázání), běžky (lze vypůjčit ve škole), lyžařská helma, obuv na přezutí, obuv na vycházky, věci osobní hygieny (kartáček na zuby, hřeben, mýdlo, pasta na zuby, krém na obličej, …), 4 páry ponožek, 2 x podkolenky, 2 x rukavice !!!, kalhoty na lyžování (šponovky, oteplováky), kombinéza, zimní bunda, šusťákovka, šála (krátká), 2 x čepice na uši !!!, 2 x svetr, 2 x mikina (flece), termo prádlo (moira, vavrys,…), tepláková souprava, prádlo na spaní, 3 x tričko s krátkým rukávem, 1 x tričko s dlouhým rukávem, rolák, 2 x ručník, vosky na lyže (po domluvě do skupiny 3-5 lidí), brýle na lyže (brýle proti slunci), psací potřeby, kapesné dle vlastní úvahy, kartičku (kopii) zdravotní pojišťovny.

Tento seznam je pouze pro Vaši orientaci při přípravě na lyžařský výcvik.
Proto ho nepovažujte za závazný.

Tyto a další upřesňující informace obdrží žáci také v papírové podobě. Jejich součástí je potvrzení o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilosti dítěte, které odevzdají nejpozději v den odjezdu společně s potvrzením o seřízení bezpečnostního vázání sjezdových lyží.

Veškeré další informace Vám poskytneme na telefonním čísle 313251260.