Slánský 5-ti boj 2018

Slánský 5-ti boj 2018

Slánský 5-ti boj

Poslední listopadovou středu 28. 11. 2018 se konal ve Slaném již 5. ročník halového pětiboje. Jedná se o krajské závody v pěti disciplínách Olympijského odznaku OVOV - trojskok, hod medicinbalem, leh-sedy, přeskoky přes švihadlo a driblink. Soutěží se ve smíšených družstvech (4 dívky a 4 chlapci) z ročníků 2004-2007. Naše škola se této soutěže zúčastnila po třetí. Celkem zde soutěžilo 12 škol a 150 dětí (takže konkurence byla veliká). Naši žáci a žákyně se toho nezalekli a bojovali od první disciplíny až po tu poslední a zaslouženě si vybojovali krásné 2.místo, které obhájili z loňského roku. Za to jim patří velká pochvala a to G.Urikové, L.Letové, J.Ketmanové, G.Vlčkové, J.Levovi, M.Levovi, J.Lebedovi a D.Šrédlovi. Kromě soutěže družstev jsme zaznamenali i individuální úspěchy. A to ve své věkové kategorii 1. místo získali G.Uriková, J.Lev a M.Lev, 2.místo L.Letová, G.Vlčková, F.Ketman a 3.místo J.Lebeda.

M. Levová

Výsledková listina