OVOV 2019

OVOV 2019

OVOV 2019

Krajské kolo

Ve čtvrtek 23. 5. 2019 se konalo krajské finále OVOV ve Slaném. Naši školu reprezentovalo družstvo a 4 jednotlivci. Konkurence zde byla veliká, ale naši závodníci se nezalekli a bojovali až do poslední disciplíny. Během necelých 4 hodin museli zvládnout běh na 60m, skok daleký, hod kriketovým míčkem, shyby 2 minuty, sedy - lehy 2 minuty a běh na 1000m nebo 2 minuty driblink. Družstvo ve složení G. Uriková, A Ivančíková, K.Polcarová, L.Letová, J.Lev, F. Ketman, D. Majer a M.Lev obsadilo sice krásné 4.místo z 18 družstev, ale na druhou stranu to bylo zklamání, neboť 3.místo nebylo daleko. Měli jsme smůlu v tom, že se L.Letová zranila a závod nemohla absolvovat, což pro družstvo byla velká ztráta. Mezi jednotlivci 1.místo získal D.Majer, 2.místo G.Uriková a 3.místo J.Lev, M.Lev a J.Lebeda. Ani zbytek žáků si nevedl špatně. Všem gratulujeme za předvedené výkony.

Výsledková listina

 

 

Okresní kolo

V pátek 26. 4. 2019 se konalo okresní kolo OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Naší školu reprezentovalo družstvo a několik jednotlivců. Soutěžící museli zvládnout během 3 hodin 5 disciplín - trojskok, hod medicimbalem, přeskoky přes švihadlo 2 minuty, kliky 2minuty a běh na 1000m nebo driblink 2 minuty. Družstvo tvořili 4 děvčata a 4 chlapci. V soutěži družstev jsme se pohybovali střídavě na 1. a 2.místě a ve finále jsme získali krásné 2.místo. V jednotlivcích 1.místo získali J. Lev, D. Majer, M. Lev, J. Lebeda, 2.místo F. Ketman, J. Ketmanová a 3.místo A. Hejdová. Některým stupně vítězů unikly o kousek a získali pomyslnou bramborovou medaili. Někteří si vytvořili svoje nové osobní rekordy. Všem gratulujeme za předvedené výkony a k postupu do krajského kola, které se bude konat 23.5.2019 ve Slaném.

Výsledková listina

M. Levová