B-ball 2017

B-ball 2017

Vítězství 3. tříd v beebollovém turnaji.

B-ball

Ve čtvrtek 23.3.2017 se konala okresní soutěž pro 3. a 4. třídu v B-ballu.  Naší školu reprezentovali jak třeťáci, tak i čtvrťáci. Okresnímu kolu předcházel výběr ve škole a soutěž mezi jednotlivými třídami, kterou mezi 4.třídami vyhrála naše třída 4.B. Soutěže se zúčastnili 1.,2.,3.ZŠ Rakovník a Šanov. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti 3.ZŠ a hned na úvod jsme prohráli o 4 body. Na štěstí to byla naše jediná prohra. Do druhého zápasu jsme nastoupili proti 1.ZŠ. Tento zápas byl velmi vyrovnaný a pro nás vítězný  o 1 bod. Poslední třetí zápas jsme sehráli proti Šanovu a s přehledem vyhráli o 7 bodů.  V soutěži jsme skončili na 2.místě a jako odměnu jsme dostali stojan na B-ball. Lépe si vedli třeťáci, kteří hráli proti 1.a 3.ZŠ Rakovník. Oba zápasy vyhráli a skončili na 1.místě.

J. Lev (žák 4.B)