Hokejbal proti drogám 2017

Hokejbal proti drogám 2017

Postup do republikového finále vybojovali v hokejbale žáci 4.-5. tříd i 6.-7. tříd.

Hokejbal proti drogám 2017

Krajské kolo

4.-5. třída (kategorie II.)

V úterý 16. 5. 2017 se konalo krajské kolo "Hokejbal proti drogám" 4.a 5.tříd v Berouně. Tohoto kola se zúčastnilo 5 škol - naše (2.ZŠ Rakovník), Dobříš, Hořovice, Jungmanova Beroun a Wágnerova Beroun. Systém soutěže byl každý s každým, 2x7minut. Do prvního zápasu jsme nastoupili proti Jungmanova Beroun a vyhráli 3:1, druhý zápas jsme vyhráli vysoko 8:1 nad Hořovicemi, třetí zápas jsme sehráli s Dobříší a opět výhra 5:3. Rozhodující zápas byl poslední, neboť Wágnerova Beroun turnajem také prošla bez porážky. To znamenalo, kdo vyhraje, bude celkovým vítězem a zajistí si postup do republikového finále v Pardubicích. Celý zápas byl velmi vyrovnaný, bojovný a napínavý až do posledních vteřin. Jednou vedl Beroun, po druhé zase my, na konec jsme zápas prohráli 4:5 a obsadili tak 2.místo. Naši chlapci bojovali, jak lvi, ale štěstíčko při nich nestálo. Velká pochvala za bojovnost, nasazení, předvedený výkon a úspěšnou reprezentaci školy patří M.Vostárkovi, J.Váňovi, J.Levovi, P.Svobodovi, M.Hamouzovi, Z.Kosovi, J.Toračovi, V.Ohnemichlovi, M.Branšovskému a M.Halamovi. Trochu štěstí závěrem - na divokou kartu naši chlapci postoupili na republikové finále do Pardubic.

Výsledky

M. Levová

 

HPD kraj II.kategorie 2017


 

 Krajské kolo

 6.-7. třída (kategorie III.)

Ve čtvrtek 11. 5. 2017 se konalo krajské kolo "Hokejbal proti drogám" 6.a 7.tříd v Rakovníku. Naši kluci vstoupili do prvního zápasu proti sportovní škole Kladno jako praví bojovníci a soupeře přestříleli v poměru 9:2. Stejně tak si poradili s ZŠ Beroun Wágnerova (7:0). Opravdový boj a skutečnou odhodlanost zvítězit předvedli chlapci v posledním zápase proti ZŠ Beroun Závodí. Po poločase prohrávali 0:1. Po soustředěném a zodpovědném výkonu se klukům podařilo překlopit jazýček vah na svojí stranu a postoupit tak na republikové finále do Světlé nad Sázavou. Blahopřejeme a v republice držíme palce D. a M. Nistorovi, P. Čechovi, D. Křišíkovi, J. Šilerovi, M. a O. Polcarovi, M. Levovi, L. Kišovi, F. Vlasjukovi, A. Vondráčkovi, J. Lebedovi a Š. Malému.

Výsledky

J. Kotlík

 

HPD kraj III.kategorie 2017


 

Okresní kolo

4.-5. třída

V pondělí 3.4. 2017 se konalo okresní kolo ,,Hokejbal proti drogám´´ 4.-5.tříd, které se odehrálo v Novém Strašecí. Do soutěže se přihlásili 2.ZŠ, 3.ZŠ, Nové Strašecí a Čistá. Systém soutěže byl ten nejspravedlivější, hrál každý s každým. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Novému Strašecí a vyhráli  3:0. Ve druhém zápase jsme přehráli Čistou a to vysoko 9:0. Poslední zápas jsme sehráli s 3.ZŠ a také vítězně 8:5. Zaslouženě a s přehledem naši hoši vyhráli celý turnaj. Zároveň si vybojovali postup do krajského kola. Pochvala a dík za úspěšnou reprezentaci naší školy patří J.Váňovi, J.Levovi, P.Svobodovi, M.Vostárkovi, V.Ohnemichlovi, J.Toračovi a J.Jirkovskému.

M. Levová

Hokejbal okres 4.-5. tříd 2017


6.-9. třída

V pondělí 3. 4. 2017 se konalo též okresní kolo mladších i starších žáků na hokejbalovém stadionu v Rakovníku. Maraton dlouhy od 7.30 do 16.30 hod. se proměnil v úspěšné vystoupení mladších žáků, kteří nepoznali porážku a zaslouženě celý turnaj vyhráli a vybojovali postup do krajského kola. Starší žáci po pomalejším rozjezdu (dvě prohry) se dokázali zvednout a další dva zápasy ve skupině bez potíží vyhráli. Na konci turnaje jim patřilo 3. místo.

Odkaz na fotografie

J. Kotlík