Hokejbal 2. st. 2016

11. 05. 2016

Krajské kolo

Ve středu 11.5.2016 se konalo na Kladně krajské kolo ,,Hokejbal proti drogám´´. Krajského kola se zúčastnilo 5 týmů. Systém soutěže byl ten nejspravedlivější. Každý hrál s každým 2x7 minut. Naši chlapci soutěží postupovali velmi dobře a zodpovědně. V prvním zápase porazili Sportovní gymnázium Kladno 2:0, ve druhém zápase si hravě poradili se ZŠ Wágnerova Beroun 4:0, třetí zápas se ZŠ Jungmanova Beroun byl napínavější, ale pro nás vítězný 2:1. Do posledního a rozhodujícího zápasu se ZŠ Mladá Boleslav jsme nastoupili oslabeni o jednoho klíčového hráče, kterému za hrubou hru nedovolili do zápasu nastoupit. Tento zápas rozhodl o vítězi. Zápas byl vyrovnaný až do poslední minuty a půl (kdy jsme prohrávali 2:1 a toto skóre by nám stačilo k vítězství), kdy nám rozhodčí neodpískali faul a kluci neudrželi emoce a zbytečně faulovali. Zápas jsme na konec prohráli4:1 a skončili na krásném druhém místě. Jakub Šiler byl vyhlášen nejproduktivnějším hráčem celého turnaje.

Hokejbal kraj 2016

Okresní kolo

Ve čtvrtek 31.3.2016 se uskutečnila soutěž Hokejbal proti drogám 6.-7.tříd. Do soutěže se přihlásili 2.ZŠ, 3.ZŠ, GZWR, ZŠ Nové Strašecí a ZŠ Čistá. Systém soutěže byl každý s každým. Naši žáci si vedli velmi dobře. Všechny zápasy jednoznačně vyhráli, pouze s 3.ZŠ remizovali. A zaslouženě celý turnaj vyhráli a postoupili do kraje. Krajské kolo se odehraje 11.5.2016 v Novém Strašecí. Našim chlapcům budeme držet palce, aby i zde podali výborné výkony a uspěli. Brankářem turnaje byl vyhlášen náš Zdeněk Nový, obdržel pouze 2 branky. Další ocenění by si zasloužil Tomáš Šíma za nejvíce vstřelených branek.