Hokejbal proti drogám 2018

Hokejbal proti drogám 2018

Vítězné tažení ml. žáků v hokejbalu i po roce pokračuje. Mladší chlapci opět na republice.

Hokejbal proti drogám

Krajské kolo

V pátek 11. 5. 2018 se uskutečnilo krajské (regionální) kolo mladších žáků (6.-7.třída) v hokejbalu. Našim se povedlo v prvním zápase dokonale zaskočit a přehrát soupeře z Kladna. Po tuhém boji vyhráli i nad favorizovanou Mladou Boleslaví a vítězství v kraji si nenechali vzít ani v dalších zápasech, kde přehráli Králův Dvůr a Beroun. Zaslouženě vyhráli celý turnaj a postupují po roce opět na republikové finále, které se bude konat na Kladně. Kluci hráli výborně jako tým. Ocenění za nejužitečnějšího hráče získal Josef Váňa. Gratulujeme a držíme palce.

 

Hokejbal ml. žáci kraj 2018


Okresní kolo

Ve čtvrtek 19. 4. 2018 se za nádherného počasí uskutečnil turnaj v hokejbalu. Mladší žáci nezaváhali (nedostali ani jeden gól) a s velkou převahou zvítězili. Vybojovali si postup do krajského kola. Držíme palce.

Hokejbal ml. žáci okres 2018


Starší žáci vyhráli s přehledem svojí skupinu a utkali se o 1. místo s 3.ZŠ Rakovník. Po nešťastné brance prokázali svojí bojovnost, když se zvukem sirény dokázali srovnat stav utkání na 1:1. Při samostatných nájezdech se přeci jenom štěstí přiklonilo na stranu soupeře.

Výsledková listina kategorie ml. a st. žáci

Hokejbal st. žáci 2018


Žáci 4.-5. tříd se sešli ke svému turnaji v Novém Strašecí. Našim chlapcům po tuhém boji patřila krásná třetí příčka.

Hokejbal 4.-5.třídy 2018


Všem gratulujeme a děkujeme za předvedený výkon a krásný sportovní zážitek.

J. Kotlík