Vybíjená 1. stupeň 2018

Vybíjená 1. stupeň 2018

Vybíjená

Dne 22. 3. 2018 se naši čtvrťáci a páťáci zúčastnili turnaje ve vybíjené.

Na poslední chvíli sestavené družstvo dívek bojovalo ve skupině s 3. ZŠ Rakovník a Lubnou. Dívky hrály systémem každý s každým a nebýt smolné prohry s Lubnou o jeden bod při „náhlé smrti“, umístily by se na lepší pozici. Nakonec dívky braly bronzové medaile a patří jim pochvala za pěknou reprezentaci naší školy.

Chlapecká družstva byla rozdělena do čtyř základních skupin, z každé postupoval do finále pouze vítěz. Naši skupinu s týmy z Šanova, Lubné a Nového Strašecí B jsme vyhráli s naprostým přehledem a skóre v základní skupině bylo pro nás skvělých 47:9! Kluci bojovali jak lvi, měli skvělou mušku i tvrdou ránu, perfektně zvládali týmovou spolupráci, okamžitě trestali jakoukoliv chybu soupeřů. V podobném duchu pokračovali hoši i ve finálové skupině. V prvním zápasu tvrdě a velmi těsně vybojovali výhru nad Novým Strašecím B. V druhém zapasu s Mutějovicemi si, bohužel, vybrali jedinou slabou chvilku turnaje a o jeden bod prohráli. Nakonec doslova rozstříleli tým 3. ZŠ Rakovník 17:6. Nastal souboj čísel. Naši kluci i hráči Mutějovic získali v konečném zúčtování 5 bodů. Naše skóre: plus 11, jejich skóre: mínus 2. Pravidla turnaje však byla neúprosná a díky smolné prohře ve vzájemném zápasu nás poslala na celkové druhé místo. Stříbrná medaile je skvělá, i když se neobešla bez slziček smutku.

Velká pochvala a gratulace patří všem reprezentujícím naši školu!

Za dívčí tým: Svobodová Natálie, Cónová Karolína Berenika, Maňurová Amélie, Uriková Gabriela, Putová Denisa, Hájková Sára, Cibulková Šarlota, Krausová Magdalena, Matoušková Aneta, Rácová Karolína, Šomodi Anna,

Za chlapecký tým: Karafiát Jan, Knap Dominik, Fukárek Štěpán, Rosenreiter Matěj, Šnídl Vojtěch, Brynda Štěpán, Amauwah Daniel, Lev Jakub, Chromych Alexander, Hornof Matyáš, Pavlík Tobiáš, Vašek Jan

Výsledková listina

M. Hejdová, H. Opltová

Vybíjená 1. stupeň 2018