Florbal 2017

Florbal 2017

Florbal okresní kolo

Mladší chlapci

22. 11. 2017 se konala kvalifikace ml. žáků ve florbalu. Naši chlapci vše zvládli na jedničku a hladce (skóre 41:3) postoupili do pátečního (8. 12. 2017) finále, kde budou bojovat o umístění a postup do krajského kola. Držme jim palce.
   V pátek 8. 12. se konalo v Novém Strašecí v hale BIOS finále okresního turnaje ml. žáků. Kluci se zde sešli v sestavě o dva hráče chudší. Přesto se jim dařilo výborně. Škoda jen, že v klíčovém zápase, nedokázali vstřelit gól. Chybělo jen trochu štěstí. Takže nádherné 2. místo je malým zklamáním.

Výsledky kvalifikace    Výsledky finálová skupina

J. Kotlík

Florbal ml. žáci okres 2017


Starší chlapci

V úterý 28. 11. 2017 se konala kvalifikace st. žáků ve florbalu. Kluci po rozehřátí v prvním zápase s přehledem postoupili mezi 4 nejlepší týmy do pátečního finále v Novém Strašecí v hale BIOS, kde budou bojovat o postup do krajského finále.
    V pátek 8. 12. měl své finále i turnaj starších chlapců. Od samého začátku se klukům nedařilo. Zejména chlapci selhávali v zakončení. Za celý turnaj vstřelili pouze 2 branky. Nevyhráli ani jeden zápas a skončili tak na 4. místě. V našich řadách převládalo opět zklamání.

Výsledky kvalifikace        Výsledky finálová skupina

J. Kotlík

Florbal st. žáci okres 2017


Starší dívky

Dne 30.11. se v tělocvičně uskutečnil již tradiční okresní turnaj ve florbalu starších dívek. Turnaje se zúčastnilo rekordních 10 týmů, které se nalosovaly do 3 skupin po 3 nebo 4. Našim prvním soupeřem byla děvčata z gymnázia (pozdější vítěz celého turnaje) a prohráli jsme 4:1, poté jsme jasně přehráli 1. ZŠ a z druhého místa v tabulce jsme se pustili do boje o jedno postupové místo do semifinále. Bohužel hned první zápas jsme prohráli se ZŠ Kolešovice 4:1, poté sice přehráli 3.ZŠ, ale postup nám těsně unikl (pouze díky horšímu skóre). A tak jsme turnaj zakončili na 6. místě. Děvčata za předvedený výkon zaslouží pochvalu.

 

Výsledky

 

J. Kotlíková

Florbal st. dívky 2017


Mladší dívky

V pátek 1.12.2017 se konal v tělocvičně na 1.ZŠ turnaj mladších dívek ve florbalu. Soutěže se zúčastnilo 9 družstev, která byla rozdělena do tří skupin. Naše děvčata po remíze 3:3 s Křivoklátem a výhře 1:0 nad 3.ZŠ ze skupiny postoupila z prvního místa přímo do semifinále. Zde v souboji o postup o 1.místo těsně prohrála 1:0 proti Novému Strašecí. Děvčata si zahrála o 3.místo s GZWR a vyhrála 2:1. Zaslouženě obsadila 3.místo a patří jim gratulace.

Výsledky

 M. Levová

Florbal ml. žákyně 2017