Basketbal 2018

Basketbal 2018

Stříbrné a zlaté představení našich dívek a hochů.

Okresní kolo v košíkové

Dívky

Dne 1.3.2018 se konalo okresní kolo basketbalu dívek 8. a 9.tříd. Soutěže se zúčastnilo 5 škol - 1.ZŠ, 2.ZŠ, 3.ZŠ, Nové Strašecí a Lubná. Systém soutěže byl ten nejspravedlivější - každý hrál s každým. Našim děvčatům se dařilo. K prvnímu zápasu dívky nastoupily proti Lubné, kterou porazily 10:4. Druhý zápas sehrály s N. Strašecím a také vyhrály 7:2. Ve třetím zápase podlehly 3.ZŠ 10:6 a v posledním čtvrtém zápase přehrály 1.ZŠ vysoko16:0. Po zásluze si vybojovaly krásné 2.místo. Poděkování za úspěšnou reprezentaci školy patří : K. Brabcové, K. Roubalové, A. Vopatové , V. Krausové, L. Daňkové, A. Skalové, K. Cvakové, T. Majerové, V. Treglerové a M. Čechové.

Výsledková listna dívek

M. Levová

Basketbal dívky 2018


Hoši

V pátek 2. 3. 2018 poměřili síly ve stejné kategorii také chlapci. Ve skupině sice naši kluci jednou podlehli týmu N. Strašecí, ale porážku mu oplatili ve finálovém utkání a získali zlaté medaile a postup do březnového krajského kola v Nymburku. Gratulujeme!
Naši školu reprezentovali M. Stružka, J. Nosek, O. Polcar, J. Erben, D. Řezáč, P. Stružka, P. Čech, D. Křišík, J. Somol a T. Šíma.

Výsledková listina hoši

Z. Brabec

Basketbal hoši 2018