Cambridge English 2016

Cambridge English 2016

Naše škola je od školního roku 2014/15 partnerem Evropského centra jazykových zkoušek.

Naše škola je od školního roku 2014/15 partnerem Evropského centra jazykových zkoušek a jazykové školy ArinaRA v projektu Cambridge English. V jeho rámci na naší škole probíhají již třetím rokem přípravné kurzy žáků.
Slavnostní předávání diplomů Cambridge English za rok 2015/2016 se konalo ve středu 14. 9. 2016 v synagoze (Rabasově galerii). Žáci rakovnických škol, kteří uspěli na různých úrovních prestižních zkoušek, převzali certifikáty z rukou hlavní organizátorky přípravy a realizace zkoušek paní Michaely Chytré a ředitele naší školy Zdeňka Brabce. Byli mezi nimi také současní a nedávní žáci 2. ZŠ Rakovník - Matěj Kalous, Michaela Fecková, Kateřina Chaloupková, Sára Plutinská a Jakub Šiler. Všem žákům patří velká gratulace.

Přípravné kurzy na zkoušky Cambridge English

Cambridge English 2016