OVOV 2024
23. 04. 2024

OVOV 2024

Okresní kolo

V úterý 23.4.2024 se konalo okresní kolo OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Naši školu reprezentovala 2 družstva. Soutěžící museli zvládnout za dopoledne 4 disciplíny – trojskok, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo 2 minuty a sedy lehy 2 minuty. Družstvo tvořili 4 děvčata a 4 chlapci. V soutěži družstev - družstvo A ve složení S.Dašková, G.Repčíková, L.Bernardová, E.Rosenreiterová, D.Hurkovskyj, J.Volráb, J.Matásek a T.Franěk obsadilo krásné 3. místo. Družstvo B ve složení L.Pánková, R.Honsová, A.Opltová, Míša, J.Dašek, J.Cédl, D.Franěk a V.Halama skončilo těsně pod stupni vítězů na 4.místě V jednotlivcích 1.místo získali S.Dašková a D. Hurkovskij, 2.místo J.Dašek a J.Cédl a 3.místo G.Repčíková. Někteří si vytvořili svoje osobní rekordy. Všem gratulujeme za předvedené výkony a k postupu do krajského kola, které se bude konat 7.5.2024 ve Slaném.